8. dubna 2020

No jo, dlouho jsem nic nenapsal. Ono je to totiž tak, že přišlo jaro, teplé počasí a tak jsme od rána do večera venku a na PC není čas a ani nálada.

Tady na samotě, stranou od blázince zvaného svět, život plyne celkem jednotvárně. I když, novinka je i tady. Začali jsme opět dojit naše kozičky a tak máme vynikající mlíčko. A tím pádem sýr i jogurt.

No a pět samic má králíčky, už začínají žrát a jsou moc roztomilí. Koneckonců jako každé mládě. To jsem byl prý roztomilý i já, čemuž se tedy upřímně divím.

A jestli chcete vědět ještě něco, dnes jsem navštívil hyper super a neměli droždí. Jinak tam byl klídek a všeho dostatek. Ehm, až na tu kvalitu. Je to zvláštní, mohl jsem si koupit jakoukoliv mňamku, ale na nic jsem neměl chuť. Jo, obrázky na obalech byly opravdu hezké. Cestou zpět jsem u soukromníka za 300,- koupil zeleninu a jablka, opravdu kvalitní a velice chutné.

Kvetou špendlíky, rozkvetla meruňka a včeličky lítají jak o život. Uteče to, a budeme vybírat med. Tedy doufáme že budeme vybírat med, protože jeden nikdy neví jak to dopadne. Ale příroda vždycky něco dá, za což jsme jí vděční.

Jo protože slepice jsou tak vyšlechtěné, že na vajíčkách prostě sedět nebudou i když jim domlouvám a slibuju červíky, žížaly a broučky, pořídili jsme umělou líheň, tak uvidíme. No, příroda hezky učí trpělivosti. Když to dobře dopadne, kuřátka se vylíhnou za 21 dní.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *