Dítě, srp a kladivo

Pošlete dnes dítě se džbánkem pro pivo? Že je to nepředstavitelné?

Bývalo to normální. I já jsem občas chodil tátovi pro pivo. A tajně upíjel. Co upíjel, hostinský přelil dva půllitry do džbánu a protože by musel čekat až spadne pěna, něco vždy v tom druhém půllitru zbylo. Postavil to přede mne vedle džbánu a já to klidně dopil.

Z jakého důvodu to nejde dnes? Že by z dětí byly alkoholici? Ale prdlajs. Já jsem abstinent. Vypiju tak dvě deci piva za rok, toť vše. No, za to si dětičky dnes můžou koupit drogy přímo před školou.

Srp, kladivo a hřebík. To aby někteří nemuseli gůůůglit

A ještě něco, dejte dnes dítěti srp a košík a pošlete ho třeba na kopřivy. Tedy pokud to bude dítě z hospodářství, protože jiné dítě byste tam nedostali. Nejde o to dítě, to si s tím lehce poradí, ale o reakce některých lidí, pokud vůbec poznají na co ten nástroj slouží. Panebože on má srp, vždyť se poraní, nebo někoho pořeže. Neporaní ani nepořeže, protože nemá mozek vymytý debilními PC hrami ( dobře ví, že nemá deset životů) a debilními ,, pohádkami“.

No jo, vlastně děti by dnes nesměli ani vynést koš. To je práce a to se nesmí.

Kladivo … když jsem byl malý měl jsem u dědy báječnou zábavu. Dostal jsem pikslu hřebíků, prkno a kladivo. Zatloukat hřebíky jsem vydržel snad celé hodiny. Ruce mám zatím celé. Jo a ve třinácti jsem sekal kosou. I nohy mám zatím celé.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *