L. P. 2035

Nějak to moc rychle letí. Tedy čas. Už tady jsme osmý rok.

Prý lidi touží žít ve městě. Tak ať si tam žijí, když se jim tam tolik líbí. Jenže to má jeden háček. Jsou úplně odpojeni od přírody a vymýšlí kraviny. Například to, že chovat krávy je hrozně špatné, protože prdí a pak se otepluje planeta.

No dobře, hovězí téměř nejím, tak by mi to mohlo být fuk a měl bych se radovat, jak zase bude počasí normální. Jenže těm ,,yntelygentům“ jaksi nedošla spousta souvislostí. Nebude hamburger v mekáči. A to by byl megaprůůůůůser.

Nebude mléko a tím pádem ani žádný výrobek z něj. To by mi nevadilo, máme kozy ( než zakáží i ty) a mléko v krámu nekupujeme.

Co mi ale vadí je to, že bez hnoje který produkují právě ty krávy je za pár let to, co je dnes téměř na každém poli – mrtvá hmota. Zelené hnojení to opravdu nezachrání.

Nažerem se tedy salátu, GMO sóji a GMO řepky. Vše chemicky pohnojíme, postříkáme, zeleninu vypěstujeme hydroponicky. To už umíme. Otázka je, kolik taková zelenina bude obsahovat tělu prospěšných látek. No nevadí, koupíme si umělé vitamíny a potravinové doplňky. A máme vyhráno.

Jo, vlastně ještě ne, ještě zbývá zakázat prasata, ovce, králíky, slepice, kachny, husy, krocany a zlikvidovat vše živé. Jediné povolené maso budou chemokuřata z velkochovů. A to jen dočasně.

Ještě bych navrhnul vykácet všechny lesy a vše vybetovovat, případně vyasfaltovat. Zrušit všechny elektrárny mimo těch no, ehm …  na sluníčko a na vítr.

Jo a když auto, tak jedině na elektriku.

Copak nám ještě zbývá? Už to mám! Zbývá člověk!!! Ten taky prdí. Pryč s ním!!!! Konečně se planeta přestane přehřívat a bude ráj na zemi.

Rada na závěr: neberte mě vážně, možná mi z té samoty hrabe. I když  … George Orwell a jeho román 1984 ??? Bylo to varování, nikoliv návod!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *